Асфальтний Завод Ardent EasyBatch

Серія Easy Batch — асфальтові заводи класичного типу у контейнеризованому виконанні Розроблені для забезпечення високої якості асфальтової суміші в поєднанні з винятковими характеристиками.

Асфальтові заводи ARDENT серії EasyBatch включають стандартну систему вібраційного гуркоту та окремий сушильний барабан.

Це рішення дозволяє підтримувати максимальні обсяги просіювання.Серія Easy Batch — асфальтові заводи класичного типу у контейнеризованому виконанні

Розроблені для забезпечення високої якості асфальтової суміші в поєднанні з винятковими характеристиками.

Асфальтові заводи ARDENT серії EasyBatch включають стандартну систему вібраційного гуркоту та окремий сушильний барабан. Це рішення дозволяє підтримувати максимальні обсяги просіювання. Великі та міцні змішувачі забезпечують однорідне змішування всіх матеріалів. Всі автоматизовані процеси заводу з’єднані в один контейнерний пункт управління з дружелюбною операційною системою.

Завдяки модульній конструкції завод легко розширюється для нарощування продуктивності та задоволення потреб кожного клієнта. Така конструкція забезпечує швидкий монтаж заводу та його переміщення. Основні компоненти повністю закриті панелями сендвіч, які є захистом від несприятливих погодних умов і крадіжки.

Установки EasyBatch забезпечують переваги стаціонарної змішувальної установки з точки зору продуктивності і зберігають при цьому гнучкість і дозволяють швидко змінити локацію. Ці заводи пропонуються у 4-х основних потужностях: 140, 180, 260 та 320 тонн на годину.

    Вигляд зверху

    Вигляд зліва

    Вигляд справа