Асфальтний Завод
Ardent EasyBatch

Асфальтові заводи ARDENT серії EasyBatch включають стандартну систему вібраційного гуркоту та окремий сушильний барабан. Це рішення дозволяє підтримувати максимальні обсяги просіювання. Великі та міцні змішувачі забезпечують однорідне змішування всіх матеріалів. Всі автоматизовані процеси заводу з’єднані в один контейнерний пункт управління з дружелюбною операційною системою.

Асфальтний Завод
Ardent MaxBatch

Асфальтові заводи ARDENT Max Batch є сучасними енергоефективними виробничими об’єктами та задовольняють критеріям найвищих стандартів продуктивності, потрібних у галузі. Заводи цієї серії мають найвищу продуктивну потужність, що дозволяє забезпечувати постачання асфальту для комерційних та державних мегапроектів. Розроблено для забезпечення виробництва асфальтової суміші найвищої якості з винятковими характеристиками.

Асфальтний Завод
Ardent ProBatch

Установки Ardent Pro є найпередовішими та найсучаснішими рішеннями на ринку. Виробник приділяє велику увагу економічним аспектам повсякденного використання: енергоспоживання та надійності. Його інноваційний підхід полягає у використанні спеціального сушильного барабана, який поділяє його функціональні можливості із системою подвійного просіювання. Це дозволяє економити енергію та знижувати щоденні витрати на виробництво та обслуговування, зберігаючи при цьому найвищу якість кінцевого продукту. Всі автоматичні виробничі процеси об’єднані одним контейнерним центром управління із зручною для користувача операційною системою.

Асфальтний Завод
Ardent EcoBatch

Завод Ardent EcoBatch має спрощену систему планування, а технологія подвійного сита об’єднує сушку і просіювання, що забезпечує більш низькі експлуатаційні витрати і витрати на технічне обслуговування.

Спеціально розроблені зносостійкі пластини з надміцної сталі.

Установка має необхідну стійкість, щоб стояти на добре ущільненому грунті.

Система фільтрів допомагає відповідати екологічним нормам і стандартам викидів.

Асфальтний Завод
Ardent MaxMobile