Підмітально-прибиральна установка GOTHIA

Потужна та ефективна підмітальна установка елеваторного типу NORDIC, це оптимальне вирішення питання прибирання територій при мінімальних витратах. Продуктивність та економічність даної установки дозволяє за мінімальних витрат утримувати в чистоті як вулиці, тротуари та дворові проїзди, так і території підприємств, заводів та фабрик.

Елеваторний принцип

Бічні щітки підмітають сміття та спрямовують його до центру установки. Широка основна щітка закидає сміття, що збирається на потужний елеватор, оснащений гумовими транспортерними стрічками і закидає сміття в бункер об’ємом 3050 літрів. Це дозволяє проводити прибирання доріг швидко та ефективно!

Просте та швидке під’єднання

Підійдіть до задньої частини підмітальної установки, підключіть брус автозчеплення та підключіть електричну систему для дистанційного керування та освітлення, підключіть редуктор із гідравлічним насосом до валу відбору потужності буксирного автомобіля. За кілька хвилин GOTHIA готовий до роботи.

Дистанційне керування з вбудованим лічильником годинника, який показує час роботи Управління всіма підмітальними функціями походить із кабіни водія. Увімкнення та вимкнення підмітання. Увімкнення та вимкнення водяного насоса. Поворот ліворуч/праворуч бруса автозчеплення. Індивідуальний контроль швидкості обертання бічних щіток, основної щітки та елеватора.

Гідравлічна система Підмітальна установка NORDIC має сучасну та надійну гідравлічну систему. Доступ до всіх функцій здійснюється через блок дистанційного керування, розташований у кабіні водія.

Високе задне розвантаження Висота розвантаження 2640 мм! NORDIC може розвантажувати сміття в будь-який контейнер або прямо в кузов вантажного автомобіля. Ця особливість дозволяє вам заощадити час та гроші по доставці сміття до сміттєзвалища.

Система зрошення Високопродуктивний мембранний водяний насос має продуктивність 14 л/хв. Водяний бак з нержавіючої сталі об’ємом 950 л та розпилювальна гребінка, розташована перед підмітальною установкою та на елеваторі, забезпечують ефективний контроль над пилоутворенням.