Причіпна підмітільна установка Brodd TWIST

Причіпна підмітальна установка малого типу TWIST — це ідеальне рішення щодо прибирання внутрішньодворових проїздів та прилеглих до будинків територій. Компактність та маневреність цієї установки робить її лідером серед машин даного класу.

Висота розвантаження – 1430 мм.

Підмітальна установка TWIST розроблена для розвантаження сміття в контейнер або прямо на землю. Має великий контейнер для сміття обсягом 1,7 м3. Ця перевага дозволяє заощадити час та кошти, що витрачаються на транспортування. Управління всіма функціями походить із кабіни водія за допомогою дистанційного керування.

Принцип підмітання

Обидві бічні щітки направляють бруд до центральної частини підмітальної установки, а широка основна щітка закидає сміття прямо в бункер.

Легкий доступ до сервісного обслуговування

Електрика, гідравліка, масляний фільтр, водяний насос захищені від бруду та пилу та розташовані на зручній для роботи висоті.

Дистанційне керування

Управління усіма функціями походить із кабіни водія. Увімкнення/вимкнення функції підмітання, увімкнення/вимкнення водяного насоса, піднімання/опускання сміттєвого контейнера.

Автоматична плаваюча підвіска щітки

Основна та бічні щітки працюють без ручного регулювання. Завдяки унікальній системі підвіски щітки BRODD, регулювання щіток завжди відбувається автоматично і, незважаючи на зношування щіток, тиск на поверхню залишається незмінним.

Ручне завантаження сміття

Сміття великого розміру можна прибрати вручну і, відкривши верхню кришку, помістити в контейнер для сміття.