Асфальтний Завод Ardent MaxBatch

Асфальтові заводи класичного типу підвищеної потужності у контейнеризованому виконанні

Асфальтові заводи ARDENT Max Batch є сучасними енергоефективними виробничими об’єктами та задовольняють критеріям найвищих стандартів продуктивності, потрібних у галузі. Заводи цієї серії мають найвищу продуктивну потужність, що дозволяє забезпечувати постачання асфальту для комерційних та державних мегапроектів. Розроблено для забезпечення виробництва асфальтової суміші найвищої якості з винятковими характеристиками.

Одним з основних компонентів ARDENT MaxBatch (аналогічно молодшій серії EasyBatch) є окремий сушильний барабан і стандартна система вібраційного гуркоту. Це рішення дозволяє підтримувати максимальні обсяги сушіння та просіювання. А великі та міцні змішувачі забезпечують однорідне змішування всіх матеріалів. Всі процеси заводу автоматизовані та виконуються з контейнерного пункту управління. Спеціальне програмне забезпечення та дружня операційна система не складуть складності оператору в управлінні заводом.

Завдяки модульній конструкції завод легко розширюється для нарощування продуктивності та задоволення потреб кожного клієнта. Така конструкція забезпечує швидкий монтаж заводу та його переміщення. Основні компоненти повністю закриті панелями сендвіч, які є захистом від несприятливих погодних умов і крадіжки.

Установки MaxBatch забезпечують переваги стаціонарної змішувальної установки з точки зору продуктивності і при цьому дозволяють швидко міняти локацію. Ці заводи пропонуються у 2-х основних потужностях: 260 та 320 тонн на годину.