Асфальтний Завод MaxMobile

Серія MaxMobile – асфальтові заводи класичного типу контейнерного типу

Асфальтові заводи MaxMobile є сучасними енергоефективними виробничими заводами і відповідають критеріям найвищих стандартів продуктивності. Заводи цієї серії мають найвищу продуктивну потужність, що дозволяє забезпечувати поставки асфальту для великих проектів. Розроблено для забезпечення виробництва асфальтової суміші найвищої якості з винятковими характеристиками.

Одними з основних компонентів MaxMobile є окремий сушильний барабан і стандартна система вібраційного гуркоту. Це рішення дозволяє підтримувати максимальні обсяги сушіння і просіювання. А великі і міцні змішувачі забезпечують однорідне змішування всіх матеріалів. Всі процеси заводу автоматизовані і виконуються з контейнерного пункту управління.

Завдяки модульній конструкції завод легко розширюється для нарощування продуктивності і задоволення потреб кожного клієнта. Така конструкція забезпечує швидкий монтаж заводу і його переміщення. Основні компоненти повністю закриті сендвіч панелями, які є захистом від несприятливих погодних умов і крадіжки.

Установки MaxMobile забезпечують переваги стаціонарної змішувальної установки з точки зору продуктивності і при цьому дозволяють досить швидко змінювати локацію.