Асфальтоукладчик S600

Укладчик фірми G&Z S600 має багатофункціональну раму трактора і ідеальний для будівництва як міських вулиць і дорог, так і автомагістралів та аеропортів, а також для пристроїв цілого ряду додаткових елементів – бар’єрів безпеки та інших бокових профілів, для роботи на узких місцях. Проведена модернізація дозволила підвищити маневренність машини S600, зберегти всі конструктивні достоїнства, присутність великих і середніх машин G&Z.

Трактор S600 має подвійну телескопічну раму, ходовий мостик і систему підвісок шлангів для зміни діапазону робочої ширини від 2,44 м до 6,71 м – самого великого на ринку. Замінні розширювачі рами трактора з болтовими з’єднаннями, S600 може укладати плиту шириною до 9 м без пристрою закладки дюбелей (DBI)*. Багатофункціональність трактора S600 дозволяє швидко змінювати робоче обладнання та ширину укладки.

Такі компоненти трактора як центральний модуль, консольні опори та телескопічні стійки з універсальними болтовими з’єднаннями дозволяють отримати три або чотири гусениці зі стандартними (механічними) або автоматично роздвигаемими опорами.

S600 – сама компактна машина на ринку. При стандартній укладці від кромки покриття до самої крайньої точки машини з убранними кронштейнами для датчиків розставання становить всього 610 мм. Робочий орган, передній закладчик штирей та інше робоче обладнання взаємозамінюємо з іншими моделями G&Z, що дозволяє підрядчику мати цільний укладковий комплекс.