Багатофункціональна машина WILLE 465

Wille 465 — комунальна машина, що найбільше продається, у своїй габаритній категорії. Незважаючи на свою компактність, машина може похвалитися особливостями, які зазвичай притаманні тільки її великогабаритним братам. Робочий день, проведений у ній, не здасться важким – кабіна простора з чудовим оглядом на всі боки з крісла водія. 

Гідравліка підйомна з саморегуляцією потужності та гідравліка циліндрів з дозуючими клапанами забезпечують плавність роботи. Порівняно з попередньою моделлю, стійкість та вантажопідйомність покращена завдяки збільшеній відстані між осями. За допомогою цієї Wille ви зможете екологічно та економічно виконати комунально-прибиральні роботи як у межах міста, так і за його межами.

Якісна кабіна спецтехніки характеризується гарною ергономією, комфортом роботи та гарним круговим оглядом. У кабіні Wille усі кнопки керування машини знаходяться під рукою. Водію добре видно навісне обладнання, встановлене спереду, а бічні та заднє скло забезпечують хороший круговий огляд. Наші клієнти відзначають логічність пристрою та якісне оздоблення кабіни машини.